O nas

Poznajmy się lepiej!

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową produkującą elementy eksploatacyjne do lakierni. Akcesoria Lakiernicze powstały w 1999 roku, zaczynaliśmy od produkcji filtrów i wkładów do lakierni proszkowych.

Szesnastoletnie doświadczenie, stały kontakt i współpraca z lakierniami zapewnia nam wiodącą rolę na rynku lakierni proszkowych. Częste wizyty naszych wykwalifikowanych doradców w Państwa firmach pozwalają nam spełniać oczekiwania klientów i na bieżąco dostosowywać ofertę do zmieniających się potrzeb rynku.

Naszym głównym celem jest zapewnienie najlepszych parametrów pracy przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.

Taka polityka sprawiła, że zaufało nam już ponad 3000 klientów.

W naszej ofercie można znaleźć materiały eksploatacyjne między innymi do urządzeń firm Gema, Wagner, Nordson.

Aby zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów rozszerzyliśmy nasz asortyment o dział sprzedający aplikacje renomowanej firmy MS – zapraszamy na prezentacje i pokazy.

Stawiamy na innowacyjność i rozwój, jako jedyni w Polsce sprzedajemy urządzenia do MALOWANIA AZOTEM. Jest to rewolucyjna technologia w dziedzinie malowania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w naszym nowym projekcie.

Naszym klientom zapewniamy najwyższej jakości elementy wyposażenia lakierni, dzielimy się wiedzą oraz proponujemy efektywne rozwiązania w zakresie filtracji powietrza w Waszym zakładzie.

Wszystkich zainteresowanych współpracą lub innowacyjnymi rozwiązaniami zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Technicznymi.

 
Drogi Użytkowniku, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony oznacza akceptację przechowywania po stronie przeglądarki plików cookie.
Akceptuję. Zamknij tą wiadomość.