Osprzęt

malowanie proszkowe osprzęt

Układ czyszczenia (otrzepywania) filtrów

Wkłady filtracyjne powinny być czyszczone wszędzie tam, gdzie praca odbywa się w trudnych warunkach i powstaje zjawisko „zapychania” wkładów. W układzie służącym do otrzepywania filtrów znajduje się zbiornik na sprężone powietrze, elektrozawór i dysza.

Elektrozawory

Elektromagnetyczne zawory membranowe służą do sterowania przepływem czynnika roboczego, pracując w dwóch położeniach: całkowicie otwarty albo całkowicie zamknięty. Może być stosowany jako element wykonawczy, który działa na podstawie sygnału prądowego otrzymanego od sterownika. Sterownikiem może być np. timer lub zwykły, ręczny przełącznik.

Timer

Timer we współpracy z elektrozaworem pełni funkcję sterownika. Przy optymalnym dobraniu parametrów sprawniej regeneracje filtry, poprawia ich skuteczność i oszczędza sprężone powietrze. Oferowany przez nas model timera posiada wyświetlacz cyfrowy, funkcję testu, zakres: 0,01 sek.- 99 godzin (ON i OFF), przyłącza DIN 43650-A, ISO 4400, klasę ochrony IP65 (NEMA4), a pracuje w temp. 1 - 550C.

Zwężka Venturiego

Zwężka Venturiego ma zastosowanie w miejscach, gdzie wymagane jest wytworzenie podciśnienia. Zwiększa to skuteczność odmuchu wkładu filtracyjnego.

Mocowanie

Do wkładów filtracyjnych proponujemy sprawdzone, aluminiowe mocowania typu 3P.

Wąż proszkowy

Oferujemy wąż proszkowy z włóknami węglowymi (uziemienie) o średnicy wewnętrznej 11 mm., w długościach 3 i 5 m. lub wielokrotności tych długości.

AKCESORIA

MS
Wagner
Gema
Nordson

Szeroki asortyment produktów maskujących.

Niezbędne w każdej
lakierni

trojkaty

Nasze rozwiązania

Szeroki asortyment naszych rozwiązań dla branży lakierowania proszkowego.